דילוג לתוכן
ברוכים הבאים לאתר AUFIT!

אודות AUFIT

AUFIT הוא מותג מזגנים בינלאומי מבית חברת AUX, מהחברות המובילות בעולם בתחום מיזוג האוויר.

AUFIT מציעה מגוון פתרונות מתקדמים, ברמה הגבוהה ביותר, הכוללים: מערכות מיזוג אוויר מתקדמות לבתים, מבני מסחר ותעשיה, מוסדות ציבור ועוד.
מערכות אמינות וחסכוניות באנרגיה.
טווח טמפרטורות רחב במיוחד.
חברת האם AUX משקיעה את מיטב משאביה לטובת תכנון, ייצור ופיתוח של המערכות המתקדמות בעולם. לצורך כך, מחזיקה החברה ב-5 מרכזי מו"פ וב-11 בסיסי יצור, בכל רחבי העולם.

החברה מקדשת את החדשנות, האיכות והבקרה כערכים מרכזיים, ומציגה מערכות חכמות, מעוצבות וקלות לתפעול, עמידות בפני נזקים, המספקות אוויר נעים ונקי בכל תנאי מזג האוויר ולאורך שנים.

מערכות מיזוג האוויר של AUFIT מציעות מגוון פתרונות, להתאמה לצרכים ולחללים שונים:
מזגנים עיליים
מיני מרכזי
מערכות VRF
מערכות חימום מים

יבואנית המותג הנה חטיבת מיזוג האוויר של מיניליין, המשווקת בין היתר את מותג היוקרה FUJITSU, ומספקת את כל סוגי פתרונות מיזוג האוויר למגזר הפרטי והעסקי.

אחד משלושת יצרניות

המזגנים המובילות בעולם

AUFIT הוא מותג בינלאומי של אחת מ-3 יצרניות המזגנים המובילות בעולם, עם מגוון פתרונות מתקדמים ברמה הגבוהה ביותר, לכל חדרי הבית ולשטחי מסחר.

המזגן היחיד שמעניק לך

3 חודשי נסיון

אנחנו בטוחים במוצר שלנו ולכן מאפשרים לכם לקחת את AUFIT לבדיקה - תרגישו אותו, תתרשמו ותחליטו אם להמשיך יחד, כך תוכלו ליהנות מתחושת ביטחון שעשיתם את הדבר הנכון. לא התחברתם? תוכלו להחזיר את המזגן עד שלושה חודשים מיום הרכישה ותקבלו החזר כספי מלא על המזגן וההתקנה*

מעל 3 עשורים

של מחקר ופיתוח

בחברת AUFIT, משקיעים רבות במחקר ופיתוח ורואים בהם ערך עליון, למען יצירת מערכות מיזוג מתקדמות יותר, בטיחותיות יותר וידידותיות יותר לסביבה. חברת האם הוקמה בשנת 1986 ומאז, מובילה את השוק בחדשנות, פתרונות יצירתיים ובמכירות גלובליות.